100 X PLASTOVÉ PRINT ETIKETY KRUH 60 X 60 MM, POLYETYLÉNOVÁ SAMOLEPKA, BIELA, MATNÁ

Plastové polyetylénové nálepky Rayfilm R503 na hárku A4. Rozmer etikety 60 x 60 mm (kruh). 12 etikiet na hárku.

Výhodou polyetylénovej fólie je jej vysoká pružnosť, elasticita a poddajnosť, vďaka čomu sú nálepky a etikety vhodné na lepenie aj na nerovné a zaoblené povrchy.

Nálepky vhodné do laserových a inkjet tlačiarní, čb a farebnú laserovú tlač a kopírovanie. Etikety sú vyrobené zo samolepiacej bielej matnej PE fólie, ktorá má vrchnú bielu PE fóliu gramáže 105g/m2 spojenú permanentným akrylátovým lepidlom so spodným bielym podkladovým papierom gramáže 80 g/m2. Materiál je vhodný pre tlač na všetkých bežných typoch laserových a atramentových tlačiarní. Je ideálny pre malonákladovú tlač plnofarebných etikiet odolných proti vode a rozmočeniu (u atramentových tlačiarní záleží aj od vlastností atramentu).

Dobré vlastnosti predurčujú plastové polyetylénové nálepky napríklad na tlač etikiet na kozmetiku a iné výrobky prichádzajúce do styku s vodou, reklamných nálepiek na vonkajšie použitie (v exteriéri), nálepiek na autá.

Ponúkame Vám aj dodávku samolepiek vrátane vysoko kvalitnej potlače Vašim motívom a orezom, alebo násekom ľubovoľných tvarov. V prípade záujmu o túto službu nás prosím kontaktujte.

39,00 €