Tombolové lístky a šatňové bloky

Ak pripravujete spoločenskú akciu, ples alebo nejaké podujatie máme pre Vás pripravené šatňové a tombolové lístky. Hlavne pri väčších akciách sú lístky do šatne veľkým pomocníkom a tombola je súčasťou každého plesu. 

1 blok obsahuje 100 lístkov (v rozmere 149 x 45,6 mm). Cena jedného bloku (100 lístkov) je 1,86 € s DPH.

1 lístok sa skladá z troch častí (kontrolná / losovacia / držiteľ):


Tombolové a šatňové lístky a bločky
Tombolové a šatňové lístky a bločky


Šatňové a tombolové lístky v základnom prevedení ponúkame v piatich farbách čísel (modré, červené, zelené žlté, čierne)  od 1 po 100. Jedno farebné prevedenie tvorí 100 lístkov. Všetky farby spolu vytvoria 500 unikátnych tombolových lístkov.  

Pre väčšie akcie, kde je predpoklad vyššieho počtu účastníkov ponúkame rozšírené prevedenie (kombinácia farieb, čísel a písmen), kde  dokážeme vyrobiť až 10 000 unikátnych tombolových lístkov.

Bloky tombolových lístkov sú spinkované podľa čísiel, písmen alebo farieb po 100 kusov, a tak zabezpečujú trvalo spojený blok tombolových alebo šatňových lístkov bez rizika rozpadnutia. Naše lístky do šatne a na tombolu sú perforované na tri časti pričom sú pevne spojené spinkou na ľavej strane.

V prípade záujmu Vám radi vypracujeme ponuku na tlač tombolových a šatňových lístkov s Vašim dizajnom a možnosťou tlače ochranných prvkov proti kopírovaniu. 


Tombolové a šatňové lístky 

(kombinácia 5 farieb, číslo) 

do 500 unikátnych lístkov

Tombolové a šatňové lístky kombinácia 5 farieb, číslo
Tombolové a šatňové lístky kombinácia 5 farieb, číslo

Šatňové a tombolové lístky ponúkame v piatich farebných prevedeniach čísel (modré, červené, zelené žlté, čierne) od 1 po 100. Jedno farebné prevedenie tvorí blok 100 lístkov. Všetky farby spolu možu vytvoriť 500 unikátnych tombolových lístkov.
Objednávka tombolových a šatňových lístkov 

do 500 ks: 

Tombolové a šatňové lístky 

(kombinácia 5 farieb, číslo a písmeno)

až do 10 000 unikátnych lístkov 

Tombolové a šatňové lístky kombinácia 5 farieb, číslo, písmeno
Tombolové a šatňové lístky kombinácia 5 farieb, číslo, písmeno

Pre väčšie akcie s vyšším počtom ľudí ponúkame šatňové a tombolové lístky v piatich farebných prevedeniach písmen (modré, červené, zelené žlté, čierne), pričom blok obsahuje písmená od A až po T a čísla od 1 po 100 (viď ukážky v galérii). Jedno farebné prevedenie takto vytvorí 2000 rôznych lístkov. Všetky farby, písmená a čísla spolu môžu vytvoriť až 10 000 unikátnych tombolových lístkov. 

Objednávka tombolových a šatňových lístkov

nad 500 ks: